-20%

Декоративна прикраса Velvet Glow смарагд 9×20 см
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: UM1-038
161,50 ₴
129,20 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
+380 (50) 747-31-08
- +380 (93) 747-31-08
- +380 (96) 747-31-08
- +380 (95) 124-05-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Velvet Glow – це тактильний затишок та виразний колір в одному предметі.Оксамитове флокове покриття з м'яким soft touch гасить відблиски та красиво ловить тіні, а глибокий смарагд освіжає простір і збирає композицію.Висота 20 см при компактній базі 9 см робить аксесуар помітним акцентом без перевантаження.Він доречний у вітальні, спальні та кабінеті: на полиці з книгами, на комоді поряд зі свічками, на журнальному столику чи в ніші.Легко комбінується з деревом, латунню, склом та керамікою;гармонійний поряд із золотистими деталями та натуральними текстурами, підкреслює бежеві, графітові та молочні відтінки інтер'єру.
Використовуйте його як соло-деталь або зберіть міні-галерею: пара елементів різної висоти, ваза із сухоцвітами та свічник створять глибину без зайвих зусиль.Предмет універсальний за стилем – від мінімалізму та сканді до сучасного та арт-деко – і стане продуманим подарунком на новосілля чи для тих, хто цінує чуттєві матеріали.
Догляд простий: видаляйте пил м'якою щіткою або роликом для одягу, акуратно продуйте холодним повітрям фена.Не використовуйте вологі серветки та абразиви;уникайте тривалого контакту з водою та прямого сонця, щоб зберегти насиченість смарагду та рівну бархатисту фактуру.
Розмір: 9×20 см. Поверхня: флок (оксамитова, матова).Колір: смарагд.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BonaDi |
| Країна виробник | Китай |
- Ціна: 129,20 ₴

