-20%

Червона оксамитова прикраса Velvet Glow 9×20 см
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: UM1-035
161,50 ₴
129,20 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
+380 (50) 747-31-08
- +380 (93) 747-31-08
- +380 (96) 747-31-08
- +380 (95) 124-05-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Velvet Glow це той самий акцент, який миттєво збирає простір.Насичений червоний колір і бархатиста, флокована поверхня м'яко розсіюють світло, створюючи затишне «свічення» без зайвих відблисків.Компактний розмір 9×20 см робить прикрасу універсальною: вона однаково ефектно виглядає на камінній полиці, журнальному столику, консолі в передпокої або в центрі святкового сервірування.
Червоний оксамит легко вписується у різні сценарії: від зимового та різдвяного декору до романтичного Дня святого Валентина, фотосесій та вітрин.Поєднуйте із хвойною зеленню, свічками та золотистими акцентами — отримайте теплу святкову композицію.Поставте поруч скло та білу кераміку – і вийде чиста сучасна гамма.Додайте дерево та льон – і інтер'єр зазвучить натуральною, «сканді» ноткою.
Тактильність — його сильний бік: хочеться торкнутися і розглянути фактуру зблизька.Завдяки продуманим пропорціям Velvet Glow працює як соло-об'єкт та як частина зібраної групи різних за висотою предметів.Він підкреслює геометрію простору, посилює колірні акценти та додає глибину кадру – ідеальний для фото та сторіс.
Догляд простий: скидайте пил м'якою щіткою або роликом для ворсу, дбайливо звертайтеся і уникайте вологи - оксамит збереже свою виразність надовго.
Вибираючи Velvet Glow, ви додаєте в інтер'єр теплий, стильний і по-справжньому святковий настрій, який доречний цілий рік.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BonaDi |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Червоний |
- Ціна: 129,20 ₴

