-10%

Свічник керамічний фігурної форми ( свічка 22мм),D7.5*10см, колір - білий
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 747-018
233,75 ₴
210,38 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
+380 (50) 747-31-08
- +380 (93) 747-31-08
- +380 (96) 747-31-08
- +380 (95) 124-05-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Керамічний свічник фігурної форми в білому кольорі стане стильним акцентом у вашому декорі. Призначений для свічок діаметром 22 мм, він додає затишок і вишуканість будь-якому інтер’єру. Сучасний дизайн і елегантний білий колір роблять свічник ідеальним як для святкового оформлення, так і для щоденного використання, створюючи теплу атмосферу у вашому домі.
8.3*8.3*25см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BonaDi |
| Країна виробник | Китай |
| Висота підсвічника | 100 мм |
| Діаметр підсвічника | 75 мм |
| Діаметр рекомендованої свічки | 22 мм |
| Колір | Білий |
| Кількість місць для свічок | 1 |
| Матеріал виготовлення | кераміка |
| Тип підсвічника | настільний (камінний) |
- Ціна: 210,38 ₴


