-10%

Новорічний Свічник керамічний Артишок ( свічка 25мм), D7.5*7.6см, колір - золото
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 747-010
233,75 ₴
210,38 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
+380 (50) 747-31-08
- +380 (93) 747-31-08
- +380 (96) 747-31-08
- +380 (95) 124-05-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Новорічний свічник керамічний "Артишок" — елегантна святкова деталь для вашого декору! Виконаний у формі артишока та покритий золотом, він чудово поєднується зі святковим освітленням, додаючи теплоти та затишку інтер’єру. Підходить для свічок діаметром 25 мм, створюючи м'яке світло, яке підкреслить красу вашого простору. Цей свічник стане стильним акцентом на святковому столі, каміні чи полиці, створюючи незабутню атмосферу новорічних свят!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BonaDi |
| Країна виробник | Китай |
| Висота підсвічника | 76 мм |
| Діаметр рекомендованої свічки | 25 мм |
| Колір | Бронзовий |
| Кількість місць для свічок | 1 |
| Стан | Новий |
| Ширина підсвічника | 75 мм |
- Ціна: 210,38 ₴


