-10%

Декоративний свічник (діамерт свічки 4см) Пряниковий лускунчик з глітером, 25см, колір - імбирний з рожевим
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 890-254
694,38 ₴
624,94 ₴
Показати оптові ціни+380 (50) 747-31-08
- +380 (93) 747-31-08
- +380 (96) 747-31-08
- +380 (95) 124-05-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Декоративний підсвічник "Пряничний лускунець з глітером" висотою 25 см — яскравий акцент для новорічного декору. Цей казковий підсвічник з місцем для свічки діаметром 4 см оздоблений мерехтливим глітером, що додає святкового блиску і затишної атмосфери. Оригінальний дизайн у вигляді пряничного лускунця створює теплу, чарівну атмосферу, ідеально доповнюючи ваш новорічний інтер'єр.
8.3*8.3*25см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BonaDi |
| Країна виробник | Китай |
| Висота підсвічника | 250 мм |
| Глибина підсвічника | 80 мм |
| Колір | Бежевий |
| Кількість місць для свічок | 1 |
| Матеріал виготовлення | кераміка |
| Стан | Новий |
| Тип підсвічника | настільний (камінний) |
| Ширина підсвічника | 83 мм |
- Ціна: 624,94 ₴

