
Ялинкова скляна прикраса Сова 8 см, колір - бежевий з коричневим
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 115-183
132 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- +380 (93) 747-31-08
- +380 (96) 747-31-08
- +380 (95) 124-05-74
Хочете додати своїй ялинці аристократизму? Зверніть увагу на скляні ялинки.
Делікатні, що вимагають благоговійного ставлення до себе, але водночас вишукані, перетворюють різдвяне дерево на розкішну гарненьку красу. коштовностями.
Немає сумніву, що одна з недоліків скляних іграшок на ялинку є крихкість. Але якщо у вас є ще й інші іграшки на підлозі, заряджаючи ялинку або перевертаючи саму ялинку, то ви можете дозволити собі виглядати такими ж привабливими, як казкові відчуття, викликані виробами ялинки.
Якщо ви не можете ризикувати своїми сім’ями таким ризиком, у нас є пластмасові ювелірні прикраси та кулі., и Безпечні декоративні підвіси для нового дня-ржевонського декору, якими можна прикрасити і еллику і інтер'єр
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BonaDi |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 8 см |
| Довжина | 5.5 см |
| Додаткові елементи декору | Ялинкові іграшки |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | Скло |
| Ширина | 7 см |
- Ціна: 132 ₴


