-10%

Кошик металевий "Затишна оаза", графітовий, 24,5 * 17 см
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 9138-007
763 ₴
686,70 ₴
Показати оптові ціни+380 (50) 747-31-08
- +380 (93) 747-31-08
- +380 (96) 747-31-08
- +380 (95) 124-05-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Металева фруктівниця, цукерниця, етажерка, блюдо на ніжці, кошик для хліба та печива, - виконана з металу, призначена для подачі фруктів, тістечок, та інших десертів. Хоча, якщо ви придумаєте для неї ще якесь застосування, вона не образиться. Також чудово підійде для інтер'єру та будь-яких дизайнерських рішень.
Металеві кошики різних форм і розмірів буде гармонійно виглядати з посудом з будь-якого матеріалу, кольору та фактури, так що вам не доведеться нервувати, якщо ви запросили в гості перфекціоністів.
Металеві фруктівниці та цукерниці на ніжках і без, підійдуть на подарунок і чоловікові та жінці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elisey |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 17 мм |
| Довжина | 245 мм |
| Кришка | Немає |
| Матеріал | Метал |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Стан | Новий |
| Тип посуду | Фруктовниця |
| Форма | Квадратна |
| Ширина | 24 мм |
- Ціна: 686,70 ₴




