
Пластиковий Піднос 33х21,5см прямокутний з ручками
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 7390
178,04 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
+380 (50) 747-31-08
- +380 (93) 747-31-08
- +380 (96) 747-31-08
- +380 (95) 124-05-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пластиковий піднос розміром 33х21,5 см і прямокутної форми із зручними ручками - це практичне та стильне рішення для сервірування та перенесення страв. Ідеально підходить для обіднього столу, пікніка або сніданку у ліжку. Міцний та легкий матеріал забезпечує зручність у використанні, а ергономічні ручки роблять його зручним для перенесення. Піднос легко миється і довговічний, що робить його чудовим вибором для повсякденного використання в будинку чи на відкритому повітрі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BonaDi |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Ручки | Немає |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 210 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кришка | є |
| Користувацькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 178,04 ₴


