
Новорічний різьблений свічник для 1 свічки 26 см
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 450-954
1 029,88 ₴
926,89 ₴
Показати оптові ціни- +380 (93) 747-31-08
- +380 (96) 747-31-08
- +380 (95) 124-05-74
Найпростіший спосіб створити романтичну обстановку - запалити свічки.
Свічку можна поставити у склянку (економ варіант) або тримати весь час в руках (суперекономваріант)
А можна витратити трохи грошей і купити підсвічник. Підсвічник нині не дуже модний аксесуар і використовується за призначенням лише в особливих випадках. Але, якщо він стоїть без діла, ви можете його використовувати як декоративний елемент. І повірте, підсвічник навіть з незажженной свічок буде створювати затишок і тепло у вашому домі
Розмір:16.2*12.5*26см
У цього свічника є брати-близнюки різних розмірів, так що ви можете купити 1 свічник, або парочку різних розмірів, що б одному свічнику не було нудно
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BonaDi |
| Країна виробник | Китай |
| Висота підсвічника | 260 мм |
| Глибина підсвічника | 120 мм |
| Колір | Золотистий |
| Кількість місць для свічок | 1 |
| Стан | Новий |
| Ширина підсвічника | 160 мм |
- Ціна: 926,89 ₴

