
Декоративне дзеркало в дерев'яній рамі напольно-настінне 144 см срібло
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: MR7-514
15 147 ₴
13 632,30 ₴
Показати оптові ціни- +380 (93) 747-31-08
- +380 (96) 747-31-08
- +380 (95) 124-05-74
Давним-давно наявність дзеркала вказувала на спроможність його власника. Ті, хто міг дозволити собі дзеркала прикрашали ними стіни у всіх кімнатах і коридорах, Тенденція декорувати стіни дзеркалами збереглася і до сих пір. Але це вже не просто Індикатор стану. Дзеркала допоможуть задекорувати нерівності стін, збільшать простір, створюючи ілюзію і додадуть світла
Дзеркало класичної форми в класичній дерев'яній рамі з різьбленими елементами цілком самодостатній декор для будь-якого приміщення і не потребує додаткових прикрас. Навіть в порожній кімнаті
Дзеркало обрамлено вузької дерев'яної рамою, увінчаною вензелем, 144* 90* 4см, розмір дзеркала - 60*90см. Декоративне дзеркало передбачено для настінного кріплення, але можна його просто поставити на підлогу
У каталозі декору для дому нашого магазину є багато аксесуарів, які перетворять ваш будинок на справжній куточок затишку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BonaDi |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Сріблястий |
| Матеріал рами | Дерево |
| Стан | Новий |
| Форма | Фігурна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 144 мм |
| Товщина | 4 мм |
| Ширина | 90 мм |
- Ціна: 13 632,30 ₴

