-10%

Фігурне дзеркало у зістареній металевій рамі 58.5*3*97.5см
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 589-242
5 292,38 ₴
4 763,14 ₴
Показати оптові ціни+380 (50) 747-31-08
- +380 (93) 747-31-08
- +380 (96) 747-31-08
- +380 (95) 124-05-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Всупереч загальноприйнятій думці про золотий поталь, цьому лаконичному дзеркалу рама надає лише кордону відображення реальності, не захаращуючи собою дійсність.
Лофт, бохо, шебби або класика - не важливо. У будь-якому інтер'єрі дзеркало в тонкій металевій рамі буде виглядати настільки органічно, що зіллється зі стіною в єдине ціле.
Дзеркало воістину чарівний предмет. Повісивши дзеркало вертикально, ви підніміть стелі. Горизонтально - розширите стіни. І це вже не кажучи про збільшення світлового потоку і можливості приховати дефекти стін
Розміри: 58.5*3*97.5 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BonaDi |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Золотистий |
| Стан | Новий |
| Сфера використання | Для дому, Салони краси, HoReCa, Для офісу |
| Форма | Фігурна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 975 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Ширина | 585 мм |
- Ціна: 4 763,14 ₴

