-10%

Квадратне інтер'єрне дзеркало у металевій рамі 80 см
- В наявності
- Код: 8925-014
6 685,80 ₴
6 017,22 ₴
+380 (50) 747-31-08
- +380 (93) 747-31-08
- +380 (96) 747-31-08
- +380 (95) 124-05-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Квадратне дзеркало – одна зі звичних поширених форм і виділити дзеркало на тлі інших, зробити його стильним інтер'єрним акцентом можна за допомогою рами.
Як у цьому випадку.
Конструкція металевої рами візуально робить дзеркало повітряним, додаючи до інтер'єру легкості.
Дзеркало можна залишити на самоті, можна створити композицію з кількох дзеркал. Якщо дозволяє простір, можна повісити кілька однакових дзеркал по діагоналі, отримавши справжній дизайнерський інтер'єр
Розміри: 80*80*3 см
*дзеркало відправляється окремою накладною
** обов'язково необхідно перевірити цілісність дзеркала при отриманні (у відділенні компанії-перевізника або у присутності кур'єра)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elisey |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Матеріал рами | Кований метал |
| Підсвічування (тип ламп) | Немає |
| Стан | Новий |
| Сфера використання | Салони краси, Для дому |
| Форма | Квадратна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 800 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Ширина | 800 мм |
- Ціна: 6 017,22 ₴


