
Декоративне дзеркало Око у металевій оправі 79*67*1,5см
- В наявності
- Код: 8926-019
3 038,64 ₴
2 734,78 ₴
- +380 (93) 747-31-08
- +380 (96) 747-31-08
- +380 (95) 124-05-74
Всі звикли до дзеркал у ванній кімнаті, гардеробній та у передпокої. А чи замислювалися ви колись над тим, щоб додати дзеркало в інтер'єр кімнати, наприклад, на одну із нудних порожніх стін?
Звичайно не таке дзеркало, як висить у ванній, а гарне декоративне дзеркало в оригінальній рамі, здатне привнести незвичайний акцент, зробити світліше приміщення або збільшити його зорово, приховати недоліки стін і привернути увагу до потрібних предметів, залишаючись при цьому арт-прикрасою.
Якщо вам потрібне "особливе" інтер'єрне дзеркало, зверніть увагу на Око. Невелике кругле дзеркало в тонкій аскетичній тонкій оправі з металу, доповнене макраме однозначно затримає на собі погляд, куди б ви його не повісили. Навіть наодинці таке дзеркало стане гідною заміною традиційної картини над диваном.
Нині прийнято вішати на одну стіну кілька дзеркал різної форми, але не забувайте, що вони повинні не тільки гармонізувати з іншими предметами в кімнаті, але й вам подобатися.
В каталозі нашого магазину не так багато інтер'єрних дзеркал, але є на чому зупинити око
Розміри: 79*67*1,5см
*дзеркало відправляється окремою накладною
** обов'язково необхідно перевірити цілісність дзеркала при отриманні (у відділенні компанії-перевізника або у присутності кур'єра)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elisey |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Золотистий |
| Матеріал рами | Кований метал |
| Підсвічування (тип ламп) | Немає |
| Стан | Новий |
| Сфера використання | Салони краси, Для дому |
| Форма | Фігурна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 790 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Ширина | 670 мм |
- Ціна: 2 734,78 ₴


