-10%

Свічник керамічний Ялинка ( свічка 22мм), D9*20.5см, колір - білий
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 747-001
383,62 ₴
345,26 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
+380 (50) 747-31-08
- +380 (93) 747-31-08
- +380 (96) 747-31-08
- +380 (95) 124-05-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Керамічний свічник у формі ялинки в елегантному білому кольорі створить затишок і святкову атмосферу у вашому домі. Розрахований для свічок діаметром 22 мм, він ідеально підходить для прикрашання різдвяного столу, полиць або вітрини, привносячи відчуття зимової казки. Простий і стильний дизайн робить свічник гармонійним доповненням будь-якого інтер’єру.
8.3*8.3*25см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BonaDi |
| Країна виробник | Китай |
| Висота підсвічника | 205 мм |
| Діаметр підсвічника | 90 мм |
| Діаметр рекомендованої свічки | 22 мм |
| Колір | Білий |
| Кількість місць для свічок | 1 |
| Матеріал виготовлення | кераміка |
| Стан | Новий |
| Тип підсвічника | настільний (камінний) |
- Ціна: 345,26 ₴

