-10%

Свічник керамічний з ручкою ( свічка d=22мм), 8.5*8.5*10см
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 123-007
277,75 ₴
249,98 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
+380 (50) 747-31-08
- +380 (93) 747-31-08
- +380 (96) 747-31-08
- +380 (95) 124-05-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Керамічний підсвічник з ручкою, розміром D 8.5*8.5*10см, — стильний і практичний аксесуар для вашого інтер’єру. Створений з якісної кераміки, він має класичний дизайн і зручну ручку для легкого перенесення. Підходить для свічок діаметром 22 мм, надаючи теплого та затишного світла у вашій оселі. Ідеальний вибір для вечірнього відпочинку або святкових моментів, цей підсвічник гармонійно впишеться в будь-який стиль інтер'єру, додаючи нотку вишуканості та затишку.
8.3*8.3*25см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BonaDi |
| Країна виробник | Китай |
| Висота підсвічника | 100 мм |
| Діаметр підсвічника | 85 мм |
| Діаметр рекомендованої свічки | 22 мм |
| Колір | Білий |
| Кількість місць для свічок | 1 |
| Матеріал виготовлення | кераміка |
| Стан | Новий |
| Тип підсвічника | настільний (камінний) |
- Ціна: 249,98 ₴

