-10%

Свічник керамічний фігурної форми (свічка 22мм), D7.5*8см, колір - золото
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 747-022
206,25 ₴
185,62 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
+380 (50) 747-31-08
- +380 (93) 747-31-08
- +380 (96) 747-31-08
- +380 (95) 124-05-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Керамічний свічник фігурної форми в розкішному золотому кольорі стане чудовою прикрасою святкового інтер'єру! Розрахований на свічки діаметром 22 мм, він створює теплу атмосферу та затишне освітлення. Цей свічник ідеально підходить для прикрашання столу, полиць або святкової композиції, додаючи нотку витонченості та блиску у ваш простір.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BonaDi |
| Країна виробник | Китай |
| Висота підсвічника | 80 мм |
| Діаметр рекомендованої свічки | 22 мм |
| Колір | Золотистий |
| Кількість місць для свічок | 1 |
| Стан | Новий |
| Ширина підсвічника | 75 мм |
- Ціна: 185,62 ₴

