-10%

Підсвічник керамічний Пряниковий Солдатик, 8.5*6*13см
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 923-310
254,38 ₴
228,94 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
+380 (50) 747-31-08
- +380 (93) 747-31-08
- +380 (96) 747-31-08
- +380 (95) 124-05-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Керамічний підсвічник "Пряниковий Солдатик", розміром 13 см, — це чарівний елемент новорічного декору, який додасть вашому дому святкової атмосфери. Виготовлений у вигляді милого пряникового солдатика, підсвічник створює затишне і тепле освітлення, яке ідеально підходить для зимових вечорів. Цей стильний і оригінальний аксесуар стане чудовим доповненням вашої святкової колекції та додасть казковості будь-якому інтер'єру. Підсвічник "Пряниковий Солдатик" стане не лише функціональною прикрасою, але й приємним подарунком для близьких на свята.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BonaDi |
| Країна виробник | Китай |
| Висота підсвічника | 130 мм |
| Глибина підсвічника | 60 мм |
| Колір | Коричневий |
| Кількість місць для свічок | 1 |
| Матеріал виготовлення | кераміка |
| Стан | Новий |
| Тип підсвічника | настільний (камінний) |
| Ширина підсвічника | 85 мм |
- Ціна: 228,94 ₴

