-10%

Свічник керамічний у формі Будинку, 11.5*7.5*17.5см сірий
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 109-028
749,38 ₴
674,44 ₴
Показати оптові ціни+380 (50) 747-31-08
- +380 (93) 747-31-08
- +380 (96) 747-31-08
- +380 (95) 124-05-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Керамічний свічник у формі будиночка з віконцями — це яскрава і стильна прикраса, яка додасть вашому дому затишку та тепла. Виготовлений у різноманітних яскравих кольорах, цей будиночок наповнює простір світлом, створюючи чарівну атмосферу, особливо коли всередині горить свічка. Завдяки своїй оригінальній формі та насиченим відтінкам, свічник стане чудовим акцентом у святковому або повсякденному декорі. Він додасть вашому інтер'єру казкових ноток та стане ідеальним подарунком для близьких.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BonaDi |
| Країна виробник | Китай |
| Висота підсвічника | 175 мм |
| Глибина підсвічника | 75 мм |
| Колір | Сірий |
| Кількість місць для свічок | 1 |
| Матеріал виготовлення | кераміка |
| Стан | Новий |
| Тип підсвічника | настільний (камінний) |
| Ширина підсвічника | 115 мм |
- Ціна: 674,44 ₴


