Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (сьогодні).
Одеса, Одеса, Україна
L-POSUDA Інтернет-магазин декору та посуду
+380 (50) 747-31-08
+380 (93) 747-31-08
+380 (96) 747-31-08
Кошик
Відгуки про компанію L-Posuda | Декор і посуд для вашого дому
Светлана Т.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Супер супер рекомендую.
Сергій Т.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Все чудово
Капица М.
Дуже погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Замовляла фігурки для великоденних подарунків, в замовленні бракувало однієї статуетки, на що мені, після вже отримання, відповіли, що на складі вона була бита, тому її просто не поклали. Ну... буває, шо такого :) Гроши за фігурку звісно повернули, але висновок такий: склад і бухгалтерія працюють геть незлагоджено між собою, коммунікація відсутня. Але, в цілому відправили швидко і запакували добре
Коментар продавця
дякую за отзив) за що ви поставили одну звезду? вам замовлення відправили через годину ,запакували добре,вернулі гроші одразу за одну статуєтку яку не поклали тому що була бракована ( ви написали що з вами не було коммунікаций ( я вам з вашего замовлення зібрала всі статуєткі і зробила фото як вони виглядают хто ще так робіть?відправили замовлення в віхідний вам Висновок такій :не робі добро і тебе не напішуть поганій отзив
Оксана Т.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Оксана К.
Відмінно
Продавець швидко відреагував. Надіслав додаткові фото. І швидко відправив товар
Олександра Ш.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Величезне дякую
Галина І.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Щиро дякую) Замовлення було швидко опрацьоване та відправлене😊 Статуетка повністю відповідає світлині на сайті👍
Ясиміра Р.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Все супер
Ірина Ц.
Відмінно
Відправили того ж дня! Вази дуже сподобалися! Перевершили очікування
Супер супер рекомендую.
Все чудово
Замовляла фігурки для великоденних подарунків, в замовленні бракувало однієї статуетки, на що мені, після вже отримання, відповіли, що на складі вона була бита, тому її просто не поклали. Ну... буває, шо такого :) Гроши за фігурку звісно повернули, але висновок такий: склад і бухгалтерія працюють геть незлагоджено між собою, коммунікація відсутня.
Але, в цілому відправили швидко і запакували добре
дякую за отзив) за що ви поставили одну звезду? вам замовлення відправили через годину ,запакували добре,вернулі гроші одразу за одну статуєтку яку не поклали тому що була бракована ( ви написали що з вами не було коммунікаций ( я вам з вашего замовлення зібрала всі статуєткі і зробила фото як вони виглядают хто ще так робіть?відправили замовлення в віхідний вам
Висновок такій :не робі добро і тебе не напішуть поганій отзив
Продавець швидко відреагував. Надіслав додаткові фото. І швидко відправив товар
Величезне дякую
Щиро дякую)
Замовлення було швидко опрацьоване та відправлене😊
Статуетка повністю відповідає світлині на сайті👍
Все супер
Відправили того ж дня! Вази дуже сподобалися! Перевершили очікування