Відгуки про компанію L-Posuda | Декор і посуд для вашого дому
Вікторія Я.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дякую за Вінтажні келихи. Незважаючи на певні проблеми при поставці, я дуже задоволена всім: і товаром і комунікацією з продавцем. Келихи стильні, зручні, відповідають опису та очікуванню, а головне відповідають стилю моєї кухні. Дякую!
Олена М.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Добре
Лотоцький О.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Оперативно й за помірною ціною. Дуже вдоволений, отож радий порекомендувати цього продавця.
Зоряна К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Трішечки довго висилали, але загалом я задоволена!!!
Вероніка Г.
Добре
Угода на маркетплейсі Prom.ua
4 зірочки за те, що це єдиний магазин, де я знайшла свої улюблені бокали, і тому що до мене звернулися з проханням відредагувати мій негативний відгук. АЛЕ бокали відправили пізніше обіцяного рівно на день, якого вистачило, щоб я поїхала з України без свого замовлення, і тепер невідомо коли і як його побачу. Кажуть, що помилились, бо жодним чином не могли сказати, що відправка буде в той день, в який сказали. Оновлюю відгук, бо справді, працюючи зараз в Одесі, цілком можливо було помилитись.
Лилия Л.
Відмінно
Наталія К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дуже гарні, купую не вперше
Юлия Е.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Супер дуже 😍 гарні
Ірина С.
Відмінно
Покупкою задоволена, рекомендую!
Татьяна Н.
Добре
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Довго відправляли і не дзвонили підтвердити чи скасувати замовлення . А в іншому чудова ваза користуюсь як горщиком для квітів
Дякую за Вінтажні келихи. Незважаючи на певні проблеми при поставці, я дуже задоволена всім: і товаром і комунікацією з продавцем. Келихи стильні, зручні, відповідають опису та очікуванню, а головне відповідають стилю моєї кухні. Дякую!
Добре
Оперативно й за помірною ціною. Дуже вдоволений, отож радий порекомендувати цього продавця.
Трішечки довго висилали, але загалом я задоволена!!!
4 зірочки за те, що це єдиний магазин, де я знайшла свої улюблені бокали, і тому що до мене звернулися з проханням відредагувати мій негативний відгук.
АЛЕ бокали відправили пізніше обіцяного рівно на день, якого вистачило, щоб я поїхала з України без свого замовлення, і тепер невідомо коли і як його побачу. Кажуть, що помилились, бо жодним чином не могли сказати, що відправка буде в той день, в який сказали. Оновлюю відгук, бо справді, працюючи зараз в Одесі, цілком можливо було помилитись.
Дуже гарні, купую не вперше
Супер дуже 😍 гарні
Покупкою задоволена, рекомендую!
Довго відправляли і не дзвонили підтвердити чи скасувати замовлення . А в іншому чудова ваза користуюсь як горщиком для квітів