
Кришталевий набір Низьких Стаканів Cristal d'Arques "LADY DIAMOND" 6шт*270мл
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: L9747
1 663,20 ₴/набір
Показати оптові ціни- +380 (93) 747-31-08
- +380 (96) 747-31-08
- +380 (95) 124-05-74
Стакани для віскі з елегантною і завжди актуальної колекції LADY DIAMOND від ECLAT лише підкреслять первоклассность напою, що подається в них, Рельєфний малюнок на склі передасть задумливу гру світла у вашому склянці,
Стакани для віскі LADY DIAMOND виконані з міцного екологічно чистого матеріалу Kwarx, Безсвинцовое кришталеве скло довговічно, його ідеальна прозорість з індексом 98,8 не втратиться з часом,
В магазині L-Posuda можна купити повну серію Lady Diamond від Eclat, в цій серії представлені келихи для шампанського 🥂, келихи для вина 🍷, стакани 🥃, салатники 🥗 і глечики, Посуд Eclat, представлену на нашому офіційному каталозі, можна купити оптом і вроздріб у будь-якому обсязі,
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cristal d'arques |
| Країна виробник | Франція |
| Верхній діаметр | 90 мм |
| Висота | 92 мм |
| Кількість в наборі | 6 шт. |
| Матеріал | Кришталь |
| Нижній діаметр | 70 мм |
| Об`єм | 270 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тип склянки | Низький |
| Користувацькі характеристики | |
| Призначення | Універсальне |
- Ціна: 1 663,20 ₴/набір


