
Склянки для соку та води люмінар Сір де коньяк 350мл*6шт
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: P 6485
397,32 ₴/упаковка
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- +380 (93) 747-31-08
- +380 (96) 747-31-08
- +380 (95) 124-05-74
Класичні скляні стакани, виготовлені з добротного скла з натуральними складовими, неодмінно знайдуть своїх шанувальників.
Прозоре натрій-кальцій-силікатне скло безпечне для здоров'я, продуктів та навколишнього середовища.
Склянки зручно лягають в руку, в них зручно наливати напій, і навіть дитина легко зможе донести повну склянку, а стійке дно не дозволить перекинутися. Прозорість скла не зміниться під впливом високих температур, частого миття та атмосферних явищ. А процес миття принесе вам задоволення, адже для відновлення чистоти не знадобляться особливі миючі засоби та мочалки
До речі, ще один аргумент на користь купівлі скляних стаканів - їх ціна. Відмінна нагода спростувати усталену думку: дешево, значить неякісно. Таку перевагу обов'язково оцінять баєри ресторанів, кафе та барів: купити стакани можна оптом у потрібній кількості, не перевищуючи заданий бюджет
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Luminarc |
| Верхній діаметр | 56 мм |
| Висота | 124 мм |
| Кількість в наборі | 6 шт. |
| Матеріал | Скло |
| Нижній діаметр | 75 мм |
| Об`єм | 350 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тип склянки | Високий |
- Ціна: 397,32 ₴/упаковка

