
Склянка З Подвійними Стінками 350мл з боросилікатного скла
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 599-101
295,62 ₴
266,06 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- +380 (93) 747-31-08
- +380 (96) 747-31-08
- +380 (95) 124-05-74
Суперхіт в світі посуду - Стакани з подвійними стінками та подвійним дном - це стакани, виконаний ручним методом з бросиликатного жаростійкого скла. Подвійні стінки склянок дозволяють ідеальну подачу як гарячих, так і холодних напоїв: термоэффект, створюваний подвійними стінками набагато довше зберігає гаряче гарячим, а холодне - холдным.
ТермоСтаканы з подвійними стінками виконані з прозорого скла, що дозволить ефектно сервірувати стіл для романтичного вечора, так і для великого застілля. А для власників барів, ресторанів і кафе легко підібрати всі предмети сервіровки в одному стилі, адже гарно подане блюдо - 50% успіху.
Якщо ви хочете, що б стакани з подвійними стінками довго служили вам, необхідно дотримуватися кількох правил:
- не можна наповнювати порожні склянки льодом;
- не використовуйте важкі металеві столові прилади;
- не ставте посуд з подвійним дном на будь-які нагрівальні прилади, це може порушити цілісність стінок.
- посуд з подвійним дном можна використовувати в мікрохвильовці при температурному режимі не вище 180 град і не більше 2 хв.
- занадто часте миття в посудомийці може порушити тиск між подвійних стінок склянок.
У каталозі нашого магазину представлені склянки з подвійними стінками різних розмірів та видів, а ще є чарівні скляні заварювальні чайники
, так що ви легко підберете собі сучасний набір для чаювання елегантного
Оскільки термостаканы виготовлені вручну, можливі невеликі відхилення в масі, товщині стінок і висоті.
Якщо Дотримуватися цих рекомендацій, термостаканы з подвійними стінками прослужать вам дуже довго і будуть дарувати насолоду від улюблених напоїв і десертів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BonaDi |
| Країна виробник | Китай |
| Верхній діаметр | 80 мм |
| Висота | 115 мм |
| Матеріал | Скло |
| Нижній діаметр | 45 мм |
| Об`єм | 350 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тип склянки | Високий |
| Використання в мікрохвильовці | Так |
| Подарункова упаковка | Так |
- Ціна: 266,06 ₴






