
Кувшин скляний для води LUMINARC IMPERATOR 1,6л
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: N1101
385,44 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- +380 (93) 747-31-08
- +380 (96) 747-31-08
- +380 (95) 124-05-74
Глечик LUMINARC IMPERATOR
Скляний глечик з кришталево чистого товстого скла з рельєфним геометричним візерунком, Зручна ручка надійно кріпиться до тіла глечика, Носик глечика має додаткові напрямні для акуратного і рівномірного наливу, Глечик підійде для зберігання і подачі напою, а обсягу достатньо для великої компанії, Міцне скло глечика стійке до подряпин і дрібних пошкоджень, а непориста поверхня не зіпсує запах і смак напою,
Глечик буде незамінний для використання в барах, ресторанах і кафе,
В Інтернет-магазин L-Posuda ви можете купити Глечик LUMINARC IMPERATOR оптом і в роздріб, Продукція виготовлена з високоякісного матеріалу, призначеного для миття в посудомийній машині, Стійка до подряпин і після багаторазового використання не втратить первісний вигляд, Ідеально підійде як для професіоналів, так і для домашнього використання,
Доставка по всій країні протягом 2-х днів,
Для оптових покупців працює гнучка система знижок,
Глечик LUMINARC IMPERATOR - чудова якість за низьку ціну,
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Luminarc |
| Країна виробник | Франція |
| Верхній діаметр | 95 мм |
| Висота | 265 мм |
| Матеріал | Скло |
| Призначення | Для безалкогольних напоїв |
| Наявність ручки | Так |
| Нижній діаметр | 110 мм |
| Об`єм | 1600 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Спосіб закривання | Не закривається |
| Тип ємності | Глечик |
- Ціна: 385,44 ₴

