
Декоративная статуэтка с LED подсветкой Пряничные домики с глиттером, 24.7*6.4*12.7см, цвет - имбирный с розов
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 890-250
719,12 ₴
Показать оптовые цены- +380 (93) 747-31-08
- +380 (96) 747-31-08
- +380 (95) 124-05-74
Новорічний декор "Пряничний Будиночок" з LED-підсвічуванням — це справжня казка у вашому інтер'єрі! Виготовлений із полістоуну, цей будиночок має детальне оздоблення, що нагадує солодкий пряник з глазур'ю, цукровими прикрасами та барвистими віконцями. LED-підсвічування додає теплого сяйва, створюючи затишну атмосферу, яка ідеально пасує до новорічних свят. Чудовий вибір для декору кімнати або святкового столу, який принесе радість і нагадування про магію свят кожного вечора!
.В каталоге новогодних товаров нашего магазина очень, очень, очень много новогоднего декора, украшений и сувениров, так что Новый Год можно встретить во всеоружии и при полном параде
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BonaDi |
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 127 мм |
| Глубина | 64 мм |
| Цвет | Бежевый |
| Материал | Полистоун |
| Ширина | 247 мм |
| Основные атрибуты | |
| Длина | 20 |
- Цена: 719,12 ₴



