
Набір овальних лаунж столиків із металу 51 і 61 см золотистого кольору.
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 438-115
13 065,30 ₴
11 758,77 ₴
Показати оптові ціни- +380 (93) 747-31-08
- +380 (96) 747-31-08
- +380 (95) 124-05-74
Якщо ви вважаєте журнальний/кавовий столик пережитком минулого, ви глибоко помиляєтесь. Сучасний журнальний столик функціонально-універсальний предмет інтер'єру, що розставляє цікаві акценти в кімнаті, що вносить витонченість та комфорт, практично-естетичний об'єкт, за допомогою якого можна візуально змінити простір. А його безперечні переваги: компактність, місткість та зручність.
Так, прямим призначенням журнального столика вже ніхто не користується, адже газети та журнали тепер електронні. Але в столика з'явилося багато інших функцій. Він може бути полицею для рослин і домашнього декору, приліжковим століком, столом у дитячій кімнаті, полицею для дрібниць у передпокої, кавовим столиком і навіть обіднім столом на східний манер. Скільки людей мають журнальний столик, стільки і застосувань йому знайдеться.
Овальні лаунжі столики просто ідеальні для квартири. Такі кавові столики додають повітря та простору у невеликі приміщення та надають м'якості жорсткому декору з грубими лініями. Овальні столики не займуть багато місця, якщо стоятимуть без діла, адже їх конструкція дозволяє сховати один столик в інший, створюючи цікаву композицію
Не дивлячись на зовнішню легкість, металевий столик досить важкий і, що важливо для меблів, зносостійкий. Він не боїться підвищених навантажень, тріщин, відколів, плям від мокрих чаш і слідів від кігтів та зубів домашніх улюбленців. Невигадлива конструкція не перетягуватиме на себе увагу, але підкреслить гарний смак власника.
Размер 46*28*51 см, 55*35*61 см
*фактичний відтінок може відрізнятися від фото в залежності від налаштувань кольору вашого екрану
**можливі невеликі відхилення у вимірах + 5 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BonaDi |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Золотистий |
| Покриття | Без покриття |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма стільниці | кругла |
| Габаритні розміри столика | |
| Висота столика | 610 мм |
| Глибина столика | 350 мм |
| Довжина столика | 550 мм |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Каркас, ніжки | метал |
| Стільниця | метал |
- Ціна: 11 758,77 ₴

