
Низькі стакани rocks для віскі Leia 260 мл Pasabahce
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 420174
48,84 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- +380 (93) 747-31-08
- +380 (96) 747-31-08
- +380 (95) 124-05-74
Найбільш поширена форма склянок для віскі - rocks, Old Fashioned - яка просто повинна бути у кожного любителя віскі
Широке горлечко стаканів не зручна для перенесення, адже якщо налити повну склянку віскі, весь напій розплескається. Але в таку склянку зручно накладати лід, змішувати коктейлі на основі міцного алкоголю і, звичайно ж, відчути всю повноту аромату, який правильно передається формою: лід, поміщений у склянку, буде перебувати виключно на дні, розкриваючи складніші аромати віскі і лише охолоджувати напій , а не розбавляти його.
А простий дизайн дозволяє говорити найпростішим напоям самим за себе
Прозоре скло склянок олд фешн робить напій візуально привабливим, залишаючись безпечним для здоров'я.
Скло, яке використовується для склянок, не вбирає запахи та аромати, і ранковий компот дитини не буде зіпсований присмаком вчорашнього татового віскі, навіть якщо склянки просто промили водою. Хоча вони спокійно витримують неодноразове миття в посудомийці, не втрачаючи блиску та прозорості.
Якщо вам подобаються низькі склянки Leia. але ви не п'єте віскі, не переживайте, склянки рокс також багатофункціональні, як і весь посуд у нашому магазині. Їх можна використовувати для молока, лимонаду, води та десертів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pasabahce |
| Країна виробник | Туреччина |
| Верхній діаметр | 75 мм |
| Висота | 80 мм |
| Матеріал | Скло |
| Нижній діаметр | 75 мм |
| Об`єм | 260 мл |
| Підходить для гарячих напоїв | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тип склянки | Низький |
- Ціна: 48,84 ₴


