
Низькі склянки Рокс 380 мл Набір 6 шт New York
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: L7334
587,93 ₴/набір
Показати оптові ціни- +380 (93) 747-31-08
- +380 (96) 747-31-08
- +380 (95) 124-05-74
Чи бачили ви Нью-Йорк?
Місто рожевих мрій всіх мандрівників, що залишає після себе потужні враження і бажання повернутися,
Вгамувати настольжі і скорегувати нуарное настрій можна улюбленим напоєм з склянок New YorK, Елегантна масивна основа з ретро-мотивами просто сама чарівність, що перетворює простий лимонад в снобскій коктейль з Dante
Низька склянка на 380 мл універсальна і у ній можна подати будь-який коктейль як алкогольний, так і безалкогольний, А в жаркий день можна подати прохолодну газовану воду, лимонад, сік, мінералку, молочний коктейль і навіть десерт
Рельєфні візерунки на склі, які надають склянці вінтажності, підкреслять колір напою, який передається через прозоре скло без найменшого спотворення, Товсте дно склянки надає йому додаткову стійкість, що не маловажно при подачі напою за барною стійкою, не дасть коктейлю нагрітися завчасно і розсипатися склянці на частини при зіткненні з барною стійкою,
Скляні стакани не мають мікротріщин і мікропор на поверхнях, що надає склянці підвищені гігієнічні властивості, зменшує час на миття і догляд за склянками (адже це теж важливий фактор для барів, кафе і ресторанів з підвищеною прохідністю), А виробник гарантує, що скло, з якого виконані склянки не втратить свою прозорість і презентабельний зовнішній вигляд навіть при дуже тривалій і екстремальної експлуатації,
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arcoroc |
| Країна виробник | Франція |
| Верхній діаметр | 86 мм |
| Висота | 100 мм |
| Кількість в наборі | 6 шт. |
| Матеріал | Скло |
| Нижній діаметр | 67 мм |
| Об`єм | 380 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тип склянки | Низький |
| Колір | Рожевий |
- Ціна: 587,93 ₴/набір



