Отзывы о компании L-Posuda | Декор и посуда для вашего дома
Віта К.
Очень плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
дякую за відгук! ми вам відмовилися відправляти замовлення, тому що ви не хотіли вносити передоплату, а вам без передоплати не можна відправляти так як ви 9 з 10 замовлень не забрали з пошти (ви напевно не розумієте що продавці витрачають свій час, щоб зібрати замовлення віднести його на пошту а потім ще витрачають гроші свої особисті щоб заплатити за доставку (а ви просто не приходите за посилками (ви просто знущаєтеся над людьми)
Софія К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Олег Т.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Олена Б.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Татьяна К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Анна П.
Очень плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо за відгук, але це повна брехня, Ви замовили кошики, ми вам відразу написала що сьогодні відправимо замовлення, ви скасували самі замовлення в цей же день і написали поганий відгук, скрини листування з вами є) написали що неввічливий продавець і відправляли довше обіцяного) замовлення! Вам писали і дзвонили кілька разів ви нас заблокували. PS Дивно що пром пропускає такі відгуки, хоча ми зверталися на підтримку та надавали скріни листування, але нам так і не надали відповідь(
дякую за відгук! ми вам відмовилися відправляти замовлення, тому що ви не хотіли вносити передоплату, а вам без передоплати не можна відправляти так як ви 9 з 10 замовлень не забрали з пошти (ви напевно не розумієте що продавці витрачають свій час, щоб зібрати замовлення віднести його на пошту а потім ще витрачають гроші свої особисті щоб заплатити за доставку (а ви просто не приходите за посилками (ви просто знущаєтеся над людьми)
Дякуємо за відгук, але це повна брехня, Ви замовили кошики, ми вам відразу написала що сьогодні відправимо замовлення, ви скасували самі замовлення в цей же день і написали поганий відгук, скрини листування з вами є) написали що неввічливий продавець і відправляли довше обіцяного) замовлення! Вам писали і дзвонили кілька разів ви нас заблокували.
PS Дивно що пром пропускає такі відгуки, хоча ми зверталися на підтримку та надавали скріни листування, але нам так і не надали відповідь(