Отзывы о компании L-Posuda | Декор и посуда для вашего дома
Крістіна В.
Отлично
Все Чудово. Якісний та гарний посуд за доступною ціною.
Вікторія Я.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дякую за Вінтажні келихи. Незважаючи на певні проблеми при поставці, я дуже задоволена всім: і товаром і комунікацією з продавцем. Келихи стильні, зручні, відповідають опису та очікуванню, а головне відповідають стилю моєї кухні. Дякую!
Олена М.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Добре
Лотоцький О.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Оперативно й за помірною ціною. Дуже вдоволений, отож радий порекомендувати цього продавця.
Зоряна К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Трішечки довго висилали, але загалом я задоволена!!!
Вероніка Г.
Хорошо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
4 зірочки за те, що це єдиний магазин, де я знайшла свої улюблені бокали, і тому що до мене звернулися з проханням відредагувати мій негативний відгук. АЛЕ бокали відправили пізніше обіцяного рівно на день, якого вистачило, щоб я поїхала з України без свого замовлення, і тепер невідомо коли і як його побачу. Кажуть, що помилились, бо жодним чином не могли сказати, що відправка буде в той день, в який сказали. Оновлюю відгук, бо справді, працюючи зараз в Одесі, цілком можливо було помилитись.
Все Чудово. Якісний та гарний посуд за доступною ціною.
Дякую за Вінтажні келихи. Незважаючи на певні проблеми при поставці, я дуже задоволена всім: і товаром і комунікацією з продавцем. Келихи стильні, зручні, відповідають опису та очікуванню, а головне відповідають стилю моєї кухні. Дякую!
Добре
Оперативно й за помірною ціною. Дуже вдоволений, отож радий порекомендувати цього продавця.
Трішечки довго висилали, але загалом я задоволена!!!
4 зірочки за те, що це єдиний магазин, де я знайшла свої улюблені бокали, і тому що до мене звернулися з проханням відредагувати мій негативний відгук.
АЛЕ бокали відправили пізніше обіцяного рівно на день, якого вистачило, щоб я поїхала з України без свого замовлення, і тепер невідомо коли і як його побачу. Кажуть, що помилились, бо жодним чином не могли сказати, що відправка буде в той день, в який сказали. Оновлюю відгук, бо справді, працюючи зараз в Одесі, цілком можливо було помилитись.
Дуже гарні, купую не вперше
Супер дуже 😍 гарні
Покупкою задоволена, рекомендую!